יום שלישי, 10 בדצמבר 2013

מה עדיף סוכך או מרקיזה?מה עדיף סוכך או מרקיזה?


במדינת ישראל תנאי מזג האוויר כגון שמש קופחת או גשם שוטף מאלצים אותנו למצוא פתרונות אשר יגנו אלינו מפני מזג האוויר ההפכפך.
הסוכך הוא פיתרון קבוע אשר מקובע בקיר או באדמה ועשוי מחומרים שונים. חשוב לבדוק את טיב החומרים שכן אנו רוצים שהסוכך יחזיק לזמן רב בכל תנאי מזג האוויר. צורת הסוכך היא ישרה והוא מגיע במגוון רחב של צבעים.
המרקיזה, גם היא מיועדת להגנה מפני מזג אוויר הפכפך. המרקיזה היא מעיין סוכך אשר עשוי מאלומיניום ובד אקרילי גמיש. יתרונה של המרקיזה, שהיא מאפשרת שינוי גודל בהתאם לדרישת הלקוח. בקיץ כאשר השמש קופחת אנו יכולים  לפתוח את כל המרקיזה ואילו בערב כאשר אין שמש אנו יכולים לסגור אותה. המרקיזה מאפשרת ללקוח לאפשר לעצב את הציור המופיע עליה והיא מגיעה במגוון גדלים המותאמים לכל חלל בו היא מותקנת.
בחירת מרקיזה או סוכך צריכה להיעשות מתוך ההבנה של החלל בו אלה יותקנו ואיך הם ישתלבו עם העיצוב. הלקוח צריך לבחור האם מתאימה לו הצורה הישרה של הסוכך או האם הוא מעדיף תחושה של ריחוף ועגלגלות.
שי טקס סוככים מתמחים בשיווק והתקנה של סוככים ומרקיזות המיוצרים ממגוון רחב של חומרים. בנוסף, כל סוכך או מרקיזה מעוצב לפי דרישת הלקוח.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה